Nasza flota

Oferujemy ładowność od 900kg do 24t

 

Dowolna przestrzeń

 

Środkiem naszej działalności są auta o przestrzeni ładownej od 5 do 10 europalet przewożące ładunki do 1200kg. Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania, dlatego też podejmujemy się zadań pozornie niemożliwych. Aby zapewnić naszym klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu ekspresowego, zajmujemy się zarówno zleceniami jednorazowymi, jak i działalnością kontraktową.

 

Kontrola i elastyczność

 

Częścią naszego zespołu są dyspozytorzy, którzy pełnią całodobową kontrolę nad pojazdami i bez względu na godzinę, są w stanie udzielić Państwu informacji.

 

System GPS

 

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w systemy GPS, dlatego jesteśmy w stanie poinformować klienta o pozycji auta o każdej porze dnia i nocy.

 

Indywidualne podejście

 

Każdy ładunek traktujemy indywidualnie, dlatego też posiadamy wyspecjalizowany system informowania klienta na temat kilometrów pozostałych do miejsca dostawy oraz załadunków i rozładunków. Standardowo, informacje o przejechanym dystansie, każdy klient może znaleźć na specjalnym panelu internetowym, natomiast informacje o załadunkach i rozładunkach przesyłane są mailem. Rzecz jasna, nasz zespół stara się być elastyczny, dlatego też bez problemu możemy przekazywać informacje każdym innym środkiem komunikacji na życzenie klienta (sms, Skype, fax, rozmowa telefoniczna).

O nas

SLG zajmuje się transportem ekspresowym na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty na miejsce w czasie 24/48h.

Oddziały

 

Janówek 53, 21-050 Piaski
Odział Janówek (siedziba)

 

Przyjacielska 4, 20-704 Lublin
Oddział Lublin

 

Lęborska 22b/21, 80-387 Gdansk
Oddział Gdańsk

Kontakt

 

SLG sp. z o.o.
Janówek 53, 21-050 Piaski

 

+48 81 478 50 07
Obsługa klienta