O nas

SLG - Transport i spedycja

TRANSPORT I SPEDYCJA

Solarski Logistic Group

Transport ekspresowy

SLG jest idealnym wyborem dla klientów, którzy wymagają od swoich firm transportowych zaangażowania i kompetencji. Zdajemy sobie sprawę, że czas jest dla Państwa bardzo cenny, dlatego też nie marnujemy go, a staramy się dołożyć wszelkich starań aby wykorzystać go produktywnie. Pozwalamy naszym klientom skoncentrować się na własnej produkcji, podczas gdy my zajmujemy się transportem.

 
SLG Transport i spedycja
 

Zero ryzyka

Każdy transport posiada pełne ubezpieczenie, oraz GPS

 

Obsługa 24/7

Niższy czas dostawy, pełne bezpieczeństwo

 

Nowoczesne auta

Maksymalny wiek pojazdu w naszej flocie to 2 lata

 

Terminowość

Nowe, rozszerzone zestawy transportowe

SLG zajmuje się transportem ekspresowym na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty na miejsce w czasie 24/48h. Środkiem naszej działalności są auta o przestrzeni ładownej od 5 do 10 europalet przewożące ładunki do 1200kg oraz niekiedy większe zestawy. Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania, dlatego też podejmujemy się zadań pozornie niemożliwych. Aby zapewnić naszym klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu ekspresowego, zajmujemy się zarówno zleceniami jednorazowymi, jak i działalnością kontraktową.

 

Partnerstwo

Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko usługodawcą, ale i partnerem. Dlatego też, o ich produkty dbamy tak samo, jak o własne.

 

Elastyczność

Jesteśmy ekspertem w dostarczaniu niestandardowych – zorientowanych na klienta rozwiązań logistycznych. Jako zespół staramy się być jak najbardziej elastyczni, wciąż doskonaląc się i dostosowując do potrzeb rynku. Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości usług, które są całkowicie zorientowane na zadowolenie klientów.

 

 

Kontakt

Uważamy, że jako firma zajmująca się transportem ekspresowym, musimy jak najlepiej sprostać zadaniu ciągłego kontaktu z klientem. Dlatego też, nasi wykwalifikowani pracownicy zawsze znajdują się dla Państwa w zasięgu (telefonia, Skype, giełda, e-mail).

 

Szybkość

Wiemy, że dla naszych klientów cenna jest każda minuta. Nasz wykwalifikowany zespół w każdej chwili jest gotów odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania w ciągu kilku minut. Dotyczy to zarówno wyceniania transportu, jak i uzyskiwania informacji dotyczących transportów bieżących.

Transport I Spedycja

Solarski Logistic Group

O NAS

W Solarski Logistic Group stale dbamy, by grono naszych zadowolonych klientów ciągle się powiększało. Dlatego stawiamy na konsekwentny rozwój i solidność podczas codziennej pracy. Działalność w branży transportowej rozpoczęliśmy w 2007 roku – na początku nasza firma posiadała 5 samochodów, które jeździły pod holenderską spedycją. Dwa lata później powstał pomysł otworzenia własnej spedycji, po kilku latach zakupiliśmy własny tabor, który rozwijamy do dziś.
SLG jest również rozpoznawalne ze względu na koncentracje uwagi na dwóch kluczowych czynnikach pracy:
- bezpieczeństwo transportu (nowa, ciągle aktualizowana flota, ubezpieczenie przewozowe, monitoring GPS każdego auta)
- ciągły kontakt z klientem

O nas

SLG zajmuje się transportem ekspresowym na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty na miejsce w czasie 24/48h.

Oddziały

 

Janówek 53, 21-050 Piaski
Odział Janówek (siedziba)

 

Przyjacielska 4, 20-704 Lublin
Oddział Lublin

 

Lęborska 22b/21, 80-387 Gdansk
Oddział Gdańsk

Kontakt

 

SLG sp. z o.o.
Janówek 53, 21-050 Piaski

 

+48 81 478 50 07
Obsługa klienta